Informacje o produkcie

POMPKA NOŻNA JEDNOTŁOKOWA PCL DO POMPOWANIA KÓŁ, MATERACY, PIŁEK, ROWERÓW

Producent: PCL

Dostępność: Towar dostępny w ciagu 3-5 dni

Cena: 75,79 zł z VAT

Ilość

 POMPKA NOŻNA JEDNOTŁOKOWA PCL DO POMPOWANIA KÓŁ, MATERACY, PIŁEK, ROWERÓW
 POMPKA NOŻNA JEDNOTŁOKOWA PCL DO POMPOWANIA KÓŁ, MATERACY, PIŁEK, ROWERÓW  POMPKA NOŻNA JEDNOTŁOKOWA PCL DO POMPOWANIA KÓŁ, MATERACY, PIŁEK, ROWERÓW  POMPKA NOŻNA JEDNOTŁOKOWA PCL DO POMPOWANIA KÓŁ, MATERACY, PIŁEK, ROWERÓW  POMPKA NOŻNA JEDNOTŁOKOWA PCL DO POMPOWANIA KÓŁ, MATERACY, PIŁEK, ROWERÓW  POMPKA NOŻNA JEDNOTŁOKOWA PCL DO POMPOWANIA KÓŁ, MATERACY, PIŁEK, ROWERÓW  POMPKA NOŻNA JEDNOTŁOKOWA PCL DO POMPOWANIA KÓŁ, MATERACY, PIŁEK, ROWERÓW  POMPKA NOŻNA JEDNOTŁOKOWA PCL DO POMPOWANIA KÓŁ, MATERACY, PIŁEK, ROWERÓW

Opis produktu

Angielska pompka nożna do opon, materacy, piłek, rowerów 
Prezentowana pompka jest produkcji znanej i cenionej angielskiej firmy PCL z ponad 70 letnim doświadczeniem w tej dziedzinie.
Urządzenie to dzięki dużej wydajności z powodzeniem może pełnić rolę awaryjnej pompki w przypadku konieczności napompowania koła w samochodzie. Jego niewielkie gabaryty pozwalają na dołączenie go do zestawu narzędzi (obok klucza do kół i trójkąta ostrzegawczego) stale przechowywanych w samochodzie a nawet w motorze. W sytuacji gdy powietrze zaczyna uciekać z opony dopompowując koło bez jego wymiany na zapas będzie możliwe dojechanie do serwisu. Dzięki dołączonym do pompki czterem wymiennym wkręcanym końcówkom można pompować nią również materace, pontony, piłki oraz koła rowerowe. 
Pompka wykonana jest z elementów metalowych. Plastikowy jest jedynie manometr i dźwignia do zacisku końcówki do pompowania. W opisywanej pompce zastosowano tłok o ponad 5 cm średnicy i ponad 11 cm długości komory sprężania, dzięki temu pompka pomimo swoich niewielkich rozmiarów posiada dużą wydajność. 
Narzędzie to posiada również manometr umożliwiający pomiar ciśnienia w dwu jednostkach Bar i psi. 
Pomiar ciśnienia jest do 7 Bar/100 psi. Manometr posiada ruchomy pierścień który umożliwia kręceniem szybki na której jest namalowany znacznik. Ten element pozwala na ustawienie znacznika na danej jednostce co ułatwia odczyt ciśnienia podczas pompowania.
Pompka został zaopatrzona w długi 58 cm gumowy wężyk dodatkowo zabezpieczony nylonowym oplotem. 
Końcówka do pompowania jest standardową końcówka pasującą do zaworów samochodowych. Zaopatrzona jest ona w dźwignie do zaciskania końcówki na zaworze samochodowym i w czasie pompowanie nie jest konieczne stałe przytrzymywanie końcówki. W ten element wkręca się cztery inne końcówki dołączone do zestawu które to umożliwiają pompowanie innych przedmiotów. 
Dźwignia tej pompki posiada gumową osłonę a jej elementy ruchome elementy połączone są ze sobą w sposób trwały i solidny. 
Tylne nóżki aby zwiększyć stabilność pompki podczas pompowania są zaopatrzone w gumowe nakładki. 
Dźwignia ma metalowy haczyk uniemożliwiający jej samoczynne rozłożenie. 
Pompka posiada mocną stalową sprężynę
Na pudełku tego narzędzia jest rysunkowa instrukcja informująca o sposobie użytkowania poszczególnych końcówek.
 
 
Dane techniczne:
Zakres pomiaru ciśnienia: 0-100 psi / 0-7 bar
Margines błędu pomiarowego: 2 psi / 0,2 bar
Długość węża: 58 cm
Końcówka do pompowania: zaciskowa
Długość: 30 cm
Szerokość: 9 cm
Wysokość w złożonym położeniu: 9 cm
Do zestawu dołączone są 4 końcówki
(2 różne końcówki do pompowania materacy i pontonów)
1 iglica do pompowania piłek
1 adapter do pompowania kół rowerowych
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator