Informacje o produkcie

PROFESJONALNY WĄŻ SPIRALNY POLIURETANOWY 10 metrowy 8 x 12

Cena: 103,00 zł z VAT

Ilość

 PROFESJONALNY WĄŻ SPIRALNY  POLIURETANOWY 10 metrowy 8 x 12
 PROFESJONALNY WĄŻ SPIRALNY  POLIURETANOWY 10 metrowy 8 x 12  PROFESJONALNY WĄŻ SPIRALNY  POLIURETANOWY 10 metrowy 8 x 12  PROFESJONALNY WĄŻ SPIRALNY  POLIURETANOWY 10 metrowy 8 x 12  PROFESJONALNY WĄŻ SPIRALNY  POLIURETANOWY 10 metrowy 8 x 12

Opis produktu

Prezentowany wąż jest to typowy wąż wysoko ciśnieniowy, mający zastosowanie w zasilaniu narzędzi pneumatycznych.
Dzięki spiralnemu zwojowi pozwala on na łatwe manewrowanie podłączonym do niego narzędziem.
Jego sprężynujące właściwości powodują, że nie będzie on się plątał ani załamywał w czasie pracy.
Wąż ten jest wykonany z bardzo wytrzymałego oraz elastycznego poliuretanu ( PU ) materiału, który jest odporny na działanie wysokiego ciśnienia oraz substancji ropopochodnych np. oleju pneumatycznego (stosowanego do smarowania narzędzi pneumatycznych). 
Ponadto wykazuje on wysoką wytrzymałość na działanie niskich jak i wysokich temperatur co ma szczególne znaczenie w użytkowaniu tego węża na wolnym powietrzu przez cały rok (nie pęka na mrozie).
Wewnętrzna średnica 8mm pozwala zasilać narzędzia o dużym zapotrzebowaniu powietrznym (np. klucze pneumatyczne, szlifierki) bez straty na ich mocy (narzędzia nie słabną).
Opisywany wąż okuty jest na jednym końcu metalową szybkozłączką a na drugim końcówką do szybkozłącza, które są typowymi łącznikami w układach pneumatycznych. Szybkozłączki te są  zakończone zwojem spiralnym dzięki czemu wąż zabezpieczony jest  przed załamywaniem i wyłamywaniem.
Długość węża po rozciągnięciu to 10 m.
Średnica wewnętrzna 8mm
Średnica zewnętrzna 12mm
Maksymalne ciśnienie 120 PSI ( około 8,5 bar )
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator