Informacje o produkcie

KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 1" KW-600 H-I

Dostępność: Towar dostępny w ciagu 3-5 dni

Cena: 3 444,00 zł z VAT

Ilość

KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 1" KW-600 H-I
KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 1" KW-600 H-I KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 1" KW-600 H-I KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 1" KW-600 H-I KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 1" KW-600 H-I KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 1" KW-600 H-I KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 1" KW-600 H-I

Opis produktu

Prezentowany klucz pneumatyczny jest profesjonalnym narzędziem firmy KUKEN. Jest to japoński producent wysokiej klasy narzędzi pneumatycznych, które są szczególnie polecane do prac przemysłowych i w ciężkich warunkach.
Prezentowany klucz dedykowany jest do warsztatów obsługujących koła samochodów ciężarowych. Moment obrotowy o wartości 2800 Nm pozwali na odkręcenie śrub mocujących koła dowolnego pojazdu.
Korpus tego narzędzia zbudowany jest w całości z wytrzymałych stopów metali. Posiada on na jednej stronie obudowy, gumowe nakładki chroniące korpus przed uszkodzeniami. Do obudowy klucza dokręcana jest metalowa rączka ułatwiająca pracę tym narzędziem. Klucz wyposażony został w czterostopniową regulację siły dokręcania. Pokrętło regulacji zostało umieszczone w tylnej części  korpusu pistoletu, obok przełącznika kierunku obrotów. Znaczna wielkość tego pokrętła (i chropowata powierzchnia) z powodzeniem pozwala na kręcenie regulacją nawet w grubych rękawicach roboczych. Przełącznik obrotów prawo-lewo umieszczony jest w sposób umożliwiający szybkie jego przełączanie.
Trzpień klucza wykonany jest z twardej stali dzięki czemu część ta jest mniej podatna na wybijanie i wycieranie w miejscu osadzania nasadek.
Klucz powinien pracować w układzie pneumatycznym wyposażonym w naolejacz zapewniający prawidłowe smarowanie elementów ruchomych i osuszacz chroniący mechanizm przed korozją. Takie użytkowany klucza czyni go praktycznie bezawaryjnym.

Dane techniczne: 

 
- Gwint przyłącza 1/2"
- Trzpień 1"
- Moment obrotowy (max) 2800 Nm
- Prędkość obrotów 2300/min
- Długość 60 cm
-Długość trzpienia 24 cm
- Waga 15,8kg  
- Zużycie powietrza (średnie) 0,9 m3/min

W zestawie z kluczem : 

- standardowa końcówka przyłączeniowa do węża o średnicy 13 mm
- klucz imbusowy
Gwarancja 1 rok.

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator