Informacje o produkcie
PROMOCJA!

UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 36mm

Dostępność: Towar dostępny na zamówienie

Cena: 830,00 760,00 zł z VAT

Ilość

UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 36mm
UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 36mm UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 36mm UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 36mm UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 36mm UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 36mm UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 36mm UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 36mm UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 36mm

Opis produktu

Uchwyt do felg nieprzelotowych służy do mocowania kół z obręczami nieprzelotowymi występującymi głównie w autach francuskich (Peugeot, Citroen). Uchwyt jest wyposażony w pięć regulowanych trzpieni imitujących szpilki. Jest to uchwyt uniwersalny i po odpowiednim przestawieniu szpilek, umożliwia zamocowanie obręczy pięcio, cztero i trój-szpilkowych.
Prezentowany uchwyt dedykowany jest do wyważarek z trzpieniem o średnicy 36 mm. Uchwyt jest w całości wykonany ze stali.
Uchwyt dostosowuje się do różnych rodzajów felg przestawiając szpilki w inne otwory zmniejszając ich ilość a ich rozstaw dostosowuje się za pomocą ruchomego pierścienia.

  Wymiary:
Średnica otworu na trzpień wału wyważarki 36mm
Średnica szpilek 10mm
Waga uchwytu 5,95kg

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator