Informacje o produkcie

PISTOLET LAKIERNICZY HVLP 1,4/1,7 ZESTAW DWU-DYSZOWY Z REGULATOREM

Dostępność: Towar stale dostępny

Cena: 149,45 zł z VAT

Ilość

PISTOLET LAKIERNICZY HVLP 1,4/1,7 ZESTAW DWU-DYSZOWY Z REGULATOREM
PISTOLET LAKIERNICZY HVLP 1,4/1,7 ZESTAW DWU-DYSZOWY Z REGULATOREM PISTOLET LAKIERNICZY HVLP 1,4/1,7 ZESTAW DWU-DYSZOWY Z REGULATOREM PISTOLET LAKIERNICZY HVLP 1,4/1,7 ZESTAW DWU-DYSZOWY Z REGULATOREM PISTOLET LAKIERNICZY HVLP 1,4/1,7 ZESTAW DWU-DYSZOWY Z REGULATOREM PISTOLET LAKIERNICZY HVLP 1,4/1,7 ZESTAW DWU-DYSZOWY Z REGULATOREM PISTOLET LAKIERNICZY HVLP 1,4/1,7 ZESTAW DWU-DYSZOWY Z REGULATOREM

Opis produktu

Prezentowany zestaw lakierniczy jest znanej firmy SICO.
Pistolet z zestawu wykonany jest w technologii HVLP (ang. High Volume Low Pressure).
Pistolety działające w tej technice działają na niskim ciśnieniu a straty materiału natryskiwanego są znacznie mniejsze w porównaniu z tradycyjnymi pistoletami na wysokie ciśnienie.
Oferowany pistolet posiada dyszę o rozmiarze 1,4 oraz dyszę 1,7.
Dysze o tym rozmiarze nadaja się do nakładania lakierów bazowych jak akrylowych stosowanych w lakiernictwie jak i innych rzadkiej konsystencji farb i bejc oraz lakierów wodorozcieńczalnych.
Wymiana dyszy w tym pistolecie jest bardzo prosta i polega na wykręceniu jednej dyszy i wkręceniu w to miejsce innej dyszy.
Pistolet posiada trzypunktową regulację ciśnienia, wielkości strumieni oraz ilości natryskiwanego materiału. Pokrętło regulacji ciśnienia umieszczone jest obok króćca podłączeniowego w dole rączki. Pokrętło regulacji strumienia umieszczone jest z boku korpusu pistoletu, natomiast pokrętło regulacji ilości farby znajduje się w tylnej części korpusu tuż nad rękojeścią. Jest możliwa również regulacja kształtu strumienia farby za pomocą obrotu dyszy w taki sposób, aby strumień był pionowy, poziomy, bądź punktowy.
Wszystkie elementy pistoletu wykonane są z różnych stopów metali. Jedynie pojemnik na farbę jest plastikowy z metalowym gwintem. Zastosowanie półprzeźroczystego plastiku do wykonania pojemnika umożliwia orientacyjną kontrolę ilości farby znajdującej się w pojemniku. Na pojemniku znajduje się również podziałka w mililitrach.
Pistolet ten można podłączyć do instalacji pneumatycznej za pomocą standardowego gwintu 1/4’.
Do zestawu dołączony jest również regulator ciśnienia z manometrem. Urządzenie to ułatwia pracę pistoletem lakierniczym niwelując ewentualne nagłe spadki ciśnienia w układzie pneumatycznym. Umożliwia on również precyzyjniejsze ustawienie ciśnienia podawanego bezpośrednio do pistoletu. Podziałka manometru dołączonego do regulatora jest wyskalowana w dwóch jednostkach (bar i psi). Regulacja ciśnienia odbywa się za pomocą plastikowego pokrętła.

Parametry urządzenia:

Wymiar dyszy 1,4 oraz 1,7
Wielkość zbiornika 0,6 L
Mocowanie zbiornika górne
Pobór farby grawitacyjny
Ciśnienie robocze 1,4 – 3,4 bar
Pobór powietrza około 250 - 270 l/min
Gwarancja 12 miesięcy.

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Producent

Towar dnia

WORKI DO OPON 10 SZTUK W ROLCE

Cena: 7,49 zł z VAT

Jestem na allegro.pl
PayU
PayPal