Informacje o produkcie
PROMOCJA!

PISTOLET LAKIERNICZY SICO PROFESSIONAL RP DYSZA 1,3 + GRTIS

Producent: SICO

Dostępność: Towar stale dostępny

Cena: 160,00 157,98 zł z VAT

Ilość

PISTOLET LAKIERNICZY SICO PROFESSIONAL RP DYSZA 1,3 + GRTIS
PISTOLET LAKIERNICZY SICO PROFESSIONAL RP DYSZA 1,3 + GRTIS PISTOLET LAKIERNICZY SICO PROFESSIONAL RP DYSZA 1,3 + GRTIS PISTOLET LAKIERNICZY SICO PROFESSIONAL RP DYSZA 1,3 + GRTIS PISTOLET LAKIERNICZY SICO PROFESSIONAL RP DYSZA 1,3 + GRTIS PISTOLET LAKIERNICZY SICO PROFESSIONAL RP DYSZA 1,3 + GRTIS PISTOLET LAKIERNICZY SICO PROFESSIONAL RP DYSZA 1,3 + GRTIS PISTOLET LAKIERNICZY SICO PROFESSIONAL RP DYSZA 1,3 + GRTIS

Opis produktu

Prezentowany pistolet jest znanej firmy SICO w linii PROFESSIONAL. Jest on wykonany w technologii RP co oznacza, że jest on pistoletem wysokociśnieniowym konwencjonalnym, w którym ciśnienie powietrza jest jednakowe do podawania lakieru do dyszy i do jej rozpylania. Pistolety RP są najczęściej stosowanymi pistoletami lakierniczymi. Oferowany pistolet posiada dyszę o rozmiarze 1,3 . 
Tego typu dysza nadaje się do nakładania lakierów bazowych jak akrylowych stosowanych w lakiernictwie jak i innych rzadkiej konsystencji farb i bejc oraz lakierów wodorozcieńczalnych. Pistolet ten posiada trzypunktową regulację ciśnienia, wielkości strumienia oraz ilości natryskiwanego materiału. Pokrętło regulacji ciśnienia umieszczone jest obok gwintu podłączeniowego w dole rączki. 
Pokrętło regulacji strumienia umieszczone jest z boku korpusu pistoletu, natomiast pokrętło regulacji ilości farby znajduje się w tylnej części korpusu tuż nad rękojeścią. Jest możliwa również regulacja kształtu strumienia farby za pomocą obrotu dyszy w taki sposób, aby strumień był pionowy, poziomy, bądź punktowy. Wszystkie elementy pistoletu wykonane są z różnych stopów metali. Jedynie pojemnik na farbę jest plastikowy z metalowym gwintem. Zastosowanie półprzeźroczystego plastiku do wykonania pojemnika umożliwia orientacyjną kontrolę ilości farby znajdującej się w pojemniku. Na pojemniku znajduje się również podziałka w mililitrach. Pojemnik mocowany jest od góry a farba podawana jest do rozpylacza w sposób grawitacyjny. Pistolet ten można podłączyć do instalacji pneumatycznej za pomocą standardowego gwintu ¼ " lub szybkozłączki którą dodajemy do pistoletu. 
 
W zestawie z pistoletem jest klucz, szczoteczka do czyszczenia, filtr. 
Gratis do pistoletu dodajemy króciec do szybkozłączki.
 
Parametry urządzenia: 
Waga (wraz z pojemnikiem) 0,6 kg 
Wymiar dyszy - 1,3 
Wielkość zbiornika - 0,6 L 
Mocowanie zbiornika - górne 
Pobór farby - grawitacyjny 
Ciśnienie robocze 2,0 – 3,5 bar 
Pobór powietrza około 250 - 325 l/min 
Gwarancja 12 miesięcy
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Producent

Towar dnia

SZLIFIERKA ORBITALNA Z ODCIĄGIEM

Cena: 198,03 zł z VAT

Jestem na allegro.pl
PayU
PayPal