Informacje o produkcie

BOLL - MASA USZCZELNIAJĄCA DO SZYB SAMOCHODOWYCH 310 ml - CZARNA

Producent: BOLL

Dostępność: Towar stale dostępny

Cena: 25,61 zł z VAT

Ilość

BOLL - MASA USZCZELNIAJĄCA DO SZYB SAMOCHODOWYCH 310 ml - CZARNA

Opis produktu

Masa uszczelniająca do szyb samochodowych jest jednoskładnikową trwale plastyczną masą uszczelniającą na bazie butylenu, która odznacza się znakomitą przyczepnością na wszystkich suchych i odtłuszczonych powierzchniach. Nie jest rozpuszczalna w wodzie, nie twardnieje w niskich temperaturach i nie staje się płynna w podwyższonych temperaturach. Nie kurczy się, jest odporna na działanie światła słonecznego i utlenianie.

Zastosowanie: Doskonale nadaje się do uszczelniania szyb umieszczonych w profilach gumowych w samochodach i autobusach. Pokrywa się gładkim, sprężystym naskórkiem i dzięki nieprzepuszczalności oraz wytrzymałości na wysokie i niskie temperatury zapobiega przedostawaniu się wody i kurzu do wnętrza pojazdu.

Sposób użycia: Należy starannie usunąć zanieczyszczenia i odtłuścić miejsca gdzie będzie użyta masa. Następnie przebić membranę w gwincie, przyciąć dyszę zgodnie z wymaganym przekrojem i w uprzednio przygotowane miejsca wciskać masę przy pomocy pistoletu ręcznego lub pneumatycznego.

Właściwości fizyczne:
kolor: czarny
konsystencja po utwardzeniu: trwale plastyczna i lepka
wewnętrznie kożuszenie: <48h (przy 23°C i 55% wilgotności wzgl.)
gęstość (w 20oC): 1,8 g/cm3
odporność termiczna po utwardzeniu: od -20 do +75oC
temperatura wrzenia: > 100oC temperatura zapłonu: >150oC
samozapłon: nie ulega samozapłonowi

Uwagi: Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji. 
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator