Informacje o produkcie

PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ OMG Z HOMOLOGACJĄ 2023

Dostępność: Towar stale dostępny

Cena: 103,47 zł z VAT

Ilość

PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ OMG Z HOMOLOGACJĄ 2023
PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ OMG Z HOMOLOGACJĄ 2023 PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ OMG Z HOMOLOGACJĄ 2023 PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ OMG Z HOMOLOGACJĄ 2023 PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ OMG Z HOMOLOGACJĄ 2023

Opis produktu

Oferowany przez nas pistolet (typ OMG) do pompowania jest produkcji znanej włoskiej firmy OMG cechującej się wysoką jakością wykonania swoich produktów.
Do pistoletu dołączona jest deklaracja zgodności z dyrektywami unijnymi i posiada on na korpusie nabite stosowne konieczne oznaczenia wykonanej homologacji pierwotnej. Tym samym spełnia on wymogi stawiane przez Polskie Okręgowe Urzędy Miar tego typu urządzeniom (czyli tzw. Świadectwo homologacji pierwotnej). Dlatego też pistolet ten może być stosowany (bez dodatkowych badań i pomiarów w tym urzędzie) w serwisach ogumienia, Stacjach Kontroli Pojazdów i stacjach benzynowych itp.. 

Homologacja ta ważna jest 2 lata czyli do końca roku 2023.

Prezentowane urządzenie posiada solidny metalowy korpus zabezpieczony galwanicznie, czytelny manometr firmy WIKA, oraz zbrojony elastyczny gumowy wężyk zaopatrzony w metalową końcówkę zaciskową.
Wpuszczanie powietrza do pompowanego koła jest sterowane za pomocą dźwigni, natomiast upuszczanie za pomocą przycisku umieszczonego na boku korpusu .
Pistolet przyłączany jest do układu pneumatycznego za pośrednictwem standardowego popularnego wtyku do szybkozłącza wkręconego w rączkę.
Korpus urządzenia ma uchwyt na wieszak ułatwiający odwieszanie pistoletu.
Manometr został zaopatrzony w skalę wyrażoną w barach.
Cały manometr osłonięty jest grubą karbowaną gumą wystającą ponad powierzchnie szybki, chroniącą go przed ewentualnym wstrząsami i uderzeniami.
Z uwagi na posiadaną homologację gwint manometru jest zaplombowany.
Wężyk tego pistoletu jest długości 31 cm a końcówka do pompowania jak i gwint do mocowania jest zakuty.
Parametry techniczne:
Zakres pomiaru 0-10 bar
Dokładność jednostki: 0,1 bar
Waga: 0,37 kg
Wymiary:Średnica wskaźnika 6 cm
Długość wężyka: 31 cm
Długość korpusu wraz z końcówką do szybkozłącza: 15 cm

Do pistoletu dodany jest certyfikat i instrukcja obsługi w języku polskim.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator