Informacje o produkcie

KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 3/4" KW-2000P

Dostępność: Towar dostępny w ciagu 3-5 dni

Cena: 1 515,36 zł z VAT

Ilość

KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 3/4" KW-2000P
KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 3/4" KW-2000P KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 3/4" KW-2000P KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 3/4" KW-2000P KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 3/4" KW-2000P KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 3/4" KW-2000P KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 3/4" KW-2000P KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 3/4" KW-2000P KLUCZ PNEUMATYCZNY KUKEN 3/4" KW-2000P

Opis produktu

Prezentowany klucz pneumatyczny jest profesjonalnym narzędziem firmy KUKEN. Jest to japoński producent wysokiej klasy narzędzi pneumatycznych, które są szczególnie polecane do prac przemysłowych i w ciężkich warunkach.
Prezentowany klucz doskonale nadaje się do pracy w serwisach wulkanizacyjnych, bazach transportowych, warsztatach mechanicznych i wszędzie tam gdzie wymagana jest duża siła odkręcania połączona z silnym udarem.
Klucz posiada mechanizm dwumłotkowy, który pozwala na zwiększony impuls uderzenia, zmniejsza wibracje narzędzia oraz wydłuża jego żywotność.
Korpus tego narzędzia ( w przeciwieństwie do kluczy kompozytowych) zbudowany jest w całości z wytrzymałych stopów metali. Posiada on na obudowie gumowe nakładki chroniące korpus przed uszkodzeniami. Klucz wyposażony został w czterostopniową regulację siły dokręcania. Pokrętło regulacji zostało umieszczone w tylnej części  korpusu pistoletu. Znaczna wielkość pokrętła (i chropowata powierzchnia) z powodzeniem pozwala na kręcenie regulacją nawet w grubych rękawicach roboczych. Przełącznik obrotów prawo-lewo umieszczony jest w sposób umożliwiający szybkie jego przełączanie (jednym palcem).
Trzpień klucza posiada pierścieniowy zatrzask zabezpieczający nasadki przed spadaniem. Cały trzpień wykonany jest z twardej stali dzięki czemu część ta jest mniej podatna na wybijanie i wycieranie w miejscu osadzania nasadek.
Klucz powinien pracować w układzie pneumatycznym wyposażonym w naolejacz zapewniający prawidłowe smarowanie elementów ruchomych i osuszacz chroniący mechanizm przed korozją. Takie użytkowany klucza czyni go praktycznie bezawaryjnym.

Dane techniczne: 


- Gwint przyłącza 1/4"
- Trzpień 3/4"
- Moment obrotowy (max) 580 Nm
- Prędkość obrotów 5000/min
- Długość 20 cm
- Waga 3,1 kg (wraz z olejem)
- Zużycie powietrza (średnie) 0,4 m3/min
- Poziom hałasu 88 dB  

W zestawie z kluczem :


- standardowa końcówka przyłączeniowa do węża o średnicy 10 mm
- klucz imbusowy
Gwarancja 1 rok.

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator